Salg

Sjælland


Anita Pedersen
Distriktschef

Tlf. 9740 3133
Mobil 2922 1801
anita@jyskkemi.dk
Huong Thu Pham
Distriktschef

Tlf. 9740 3133
Mobil 29221805
huong@jyskkemi.dk

Fyn


Vibeke L. Hansen
Key Account Manager

Tlf. 9740 3133
Mobil 2922 1803
vibeke@jyskkemi.dk

Nordjylland




Tlf. 9740 3133
Mobil 2922 1817


Syddanmark


Dorit Pedersen
Distriktschef

Tlf. 9740 3133
Mobil 2922 1808
dorit@jyskkemi.dk
Gitte Overbye
Distriktschef

Tlf. 9740 3133
Mobil 2922 1813
gitte@jyskkemi.dk
Lenette Knickering
Distriktschef

Tlf. 9740 3133
Mobil 3139 0598
lenette@jyskkemi.dk

Midtjylland


Karin Terp
Chefkonsulent

Tlf. 9740 3133
Mobil  2922 1810
karin@jyskkemi.dk

Eksport


John Thorsø
Salgsdirektør

Tlf. 9740 3133
Mobil 2922 1800
jtp@jyskkemi.dk
Få tid til alt det sjove

Du skal koncentrere dig om det, du er bedst til - nemlig dit arbejde. Derfor skræddersyr vi et helt koncept, der passer til dine rengøringsbehov. Du sparer dermed ikke blot penge, men også tid. Det handler nemlig ikke kun om, hvilke rengøringsmilder du køber, men måden du gør det på. Du sparer både tid og penge på dine rengøringsmidler, når du samler alle dine indkøb et sted, og her

Veluddannede serviceteknikere med flere års erfaring

Det skal være let for dig at få hverdagen til at fungere, og vi er aldrig mere end et telefonopkald eller et klik væk, når du har brug for service. Vi hjælper dig med både installation og service af doseringsanlæg samt at finde den helt rigtige rengøringsløsning til din virksomhed.  Vi opstiller, vedligeholder og servicerer:  • tøjvaskeanlæg  • doseringsanlæg til opvaskemaskiner  • specielle

Jysk Kemi Service A/S     |     Gl. Struervej 50     |     7500 Holstebro     |     +45 9740 3133     |     info@jyskkemi.dk