MOPFREMFØRER M/VELCRO 120 CM

MOPFREMFØRER M/VELCRO 120 CM

Varenummer: NMF3005
Ultralet velcrofremfører, 120 cm.

Åbningssystemet easy-touch låser og aflåser nemt skaftet fra fremføreren. Hæfter på moppen ved hjælp af vulkaniseret velcro. Det er muligt at fæstne moppens kanter oven på fremføreren, så møbler og paneler bliver skånet for mærker. Endestykkerne går ikke af ved slag.
Christeyns opkøber Jysk kemi

Jysk Kemi Service er blevet en del af Christeyns Group. Produktionen og det velkendte høje serviceniveau vil fortsætte som hidtil. Denne opgradering styrker Jysk Kemi Service position, da vi nu er en del af en større og mere ressourcestærk organisation, hvilket sikrer vores fortsatte evne til at konkurrere effektivt på markedet. Hvis De har spørgsmål eller ønsker yderligere information, er De velkommen til at kontakte os.

Forbrugsvare er overgået til LOCON

Det skal være let for dig at få hverdagen til at fungere, og vi er aldrig mere end et telefonopkald eller et klik væk, når du har brug for service. Vi hjælper dig med både installation og service af doseringsanlæg samt at finde den helt rigtige rengøringsløsning til din virksomhed.  Vi opstiller, vedligeholder og servicerer:  • tøjvaskeanlæg  • doseringsanlæg til opvaskemaskiner  • specielle

+45 9740 3133

Jysk Kemi Service A/S     |     Gl. Struervej 50     |     7500 Holstebro     |     +45 9740 3133     |     info@jyskkemi.dk